About Us

LLC Zinger Group

Zinger це...

Група компаній ZINGER виготовляє манікюрні інструменти з 1998 року.

ZINGER представляє торгові марки провідних світових виробників: ZINGER та VIPER – це манікюрні набори, ножиці, манікюрні та педикюрні кусачки, пилки, полірування, пінцети, шліфування, терки, скребки та понад 5000 інструментів.

V.V.M Belgium
INFINITY & QUEEN – гребінці, щітки для волосся, пензлі, спонжі, дзеркала, полімерне та перукарське приладдя.

Асортиментний перелік пропонованої нами продукції складає близько 10 тис. найменувань і, асортимент поповнюється і оновлюється щодня, що дає можливість займати всі ніші ринку.

Наша компанія є соціально відповідальною, ми регулярно беремо участь у благодійних акціях, з турботою ставимося до екології та ефективно використовуємо матеріали та ресурси, що застосовуються для виробництва кінцевого продукту.

The business people working together at table. The meeting or summit concept

Почему Мы Лучшие?

→Висока якість продукції та доступна ціна протягом багатьох років завоювали любов та довіру покупця.

→Наші провідні фахівці проводять дослідження ринку, аналізують потреби клієнта, ми розробляємо та патентуємо та новинки щороку.

→Незмінно висока якість підтверджена міжнародними сертифікатами якості, санітарно-епідеміологічними службами, нагородами якості.

→Ми пишаємось, що наша компанія Zinger отримала престижний європейський сертифікат, що підтверджує, що продукція торгової марки не тестується на тваринах. Документ свідчить про високі стандарти безпеки та екологічності виробництва.

0
років на ринці
0
найменувань товарів

Що робить кусачки ZingerPremium версією

⋅Якість сталі
⋅Ідеальна робота суглоба (пружинні пластинки між ручками)
⋅Шліфування суглоба
⋅Правильне заточування та правильне прилягання полотен (так називаються  колюче-кусаючі  краї). Між полотнами має бути люфта.
⋅Всі кусачки перевіряють на міцність, як у Швейцарії — «ролекси», налагоджують їхній хід: 2000 стисків, і щоб гарний хід. І тоді у них термін експлуатації без заточування та доведення – 200 000-300 000 стисків. І вони мають право називатися «преміальними кусачками»

.

Аксессуары для маникюра в полном ассортименте

Сертифікація продукції Zinger на 2023 рік